Кездесу «Өнердің тұнған сиқыры»

Sirdariya University «Дизайн және өнер» факультетінің «Өнер» кафедрасы 2021 жылдың  26 наурыз күні  Қазақстан Республикасының мәдениет қайраткері, Қазақстан Республикасының мәдениет саласының үздігі Бейсебаева Рабия Дауылбайқызымен «Өнердің тұнған сиқыры» тақырыбында кездесу өткізді.
 Үлкендері – ізбасар ұрпақтың келешегін кеңінен қолдайтын, жастары аға ұрпақтың арман мұратын, ізгі қасиеттерін бойына сіңіретін – жарастықта.  Еліміздің мәдениетінің іргесі берік болғанын қалайтын өнер жолындағы Рабия Дауылбайқызының жетістіктері туралы  сұхбат қызықты өтті.
Жалпы өнер -  нұр, сәуле, адамның рухани жан-дүниесін байытатын, тазартатын, нұрландыратын, сәулелендіретін, күш-қуат беретін қасиетті киелі ұғым. Өнер адамдарының басқа қызмет саласындағы адамдарға қарағанда ерекше болатындығы да олардың рухани нәзіктігінде шығар!
Рабия Дауылбайқызымен болған кездесуде студенттер мен оқытушылар ерекше әсер алып қана қоймай, өнер жолында жүрген жандардың қызықты да, қиын кезеңдері туралы оқиғала ерекше әсер алып қана қоймай, өнер жолында жүрген жандардың қызықты да, қиын кезеңдері туралы оқиғаларды қызыға тыңдады. Сонымен қатар кафедраның жас оқытушылары мен студенттері де өз өнерлерін көрсетіп, көпшілік қошеметіне бөленді.