"ЖАС МАМАН-2021" бос жұмыс орындар жәрмеңкесі

«Сырдария» университеті өз түлектерінің жұмысқа орналасуын білім беру қызметі тиімділігінің басты көрсеткіші ретінде қарайды.

Еңбек нарығының сұраныстарына сәйкес білім беру бағдарламаларының мазмұнын өзектендіру және түлектердің бәсекеге қабілеттілігі мен қажеттілігін қамтамасыз ету мақсатында жұмыс берушілермен ұзақ мерзімді көпжақты ынтымақтастықты арттырады.

Осыған байланысты университетте «Жас маман - 2021» бос жұмыс орындар жәрмеңкесі өтті.
Іс-шараның мақсаты - мүдделі жұмыс берушілерді тарту, түлектерге мамандығы бойынша жұмыс табуға мүмкіндік беру.

Түлектер үшін бос орындар жәрмеңкесі - бұл әр түрлі ұйымдардың өкілдерімен тікелей сөйлесуге, бар немесе күтілетін бос жұмыс орындары, келісім-шарттары, әлеуметтік жеңілдіктер, белгілі бір ұйымның жұмыс профилі туралы пайдалы ақпаратты білуге, жұмыс жағдайларын салыстыруға мүмкіндік береді.

Жұмыс берушілер үшін бос орындар жәрмеңкесі - бұл қажетті қызметкерлерді іріктеуді жүзеге асыру, әңгімелесу өткізу, түлектердің түйіндемесімен танысу, халықты жұмыспен қамту орталығымен одан әрі ынтымақтастық туралы келісу.

Теги: