"Сырдария" университетінің бітіруші курс студенттеріне арналған

«Сырдария» университетінің бітіруші студенттеріне мансап құру және жұмыспен қамту шаралары жүйелі түрде ұйымдастырылады.

Бұл жұмыс студенттерді университет қабырғасында оқыту кезінде жүзеге асырылады.

Біріншіден, бұл өте маңызды, әр мамандық бойынша білім беру бағдарламалары жасалды, жұмыс берушілер талап ететін дағдылар білім беру бағдарламалары енеді, бұл танымдық дағдылар, қарым-қатынас, сыни ойлау, топпен жұмыс істеу, практикалық дағдылар, көшбасшылық, өзін-өзі дамыту және т.б.

Кафедраларда көптеген жұмыс жүргізілуде, кафедралар студенттерді конференцияларға, семинарларға, жұмыс берушілермен кездесулерге, бизнес курстарға қатысуға белсенді тартуға бағытталған, бұл күн сайын болады және өте қызықты спикерлер шақырылады. Осы форумдарға қатысу арқылы студенттер жұмыс берушілерден, мамандардан көбірек білім, білік пен дағды алады және өз істерін толықтырады. Түпкі нәтиже студенттер үшін өмір бойы оқуға бағытталуы керек.

Кәсіби ортаға дайындық сыныптан тыс жұмыстардан өтеді.
Көптеген студенттердің өзін-өзі басқаруына қатысады, сол арқылы басқару дағдыларын алады, шешім қабылдайды, олардың көшбасшылық қасиеттерін дамытады, келеңсіз жағдайлардың алдын алады және т.б.
Студенттер іс-шараларға қатысу арқылы мотивация, уақытты тиімді пайдалану, қарым-қатынас, өзін-өзі бақылау, талдау сияқты дағдыларды дамытады және бұл белсенді студенттер болашақта қалай жетістікке жетуге болатындығын және еш қиындықсыз жұмысқа тұруға көмектеседі.

Академиялық саясаттың бір бөлігі ретінде үнемі жүргізілетін түсіндірме әңгімелер студенттердің адалдығын, ашықтығын және шешім қабылдау дағдыларын дамытады.

Кітапхана сізге өте жақсы көмектесе алады, бізде барлық пәндер бойынша кітаптар мен оқулықтар жеткілікті, олар сіздің біліміңіз бен дағдыларыңызды арттыруға көмектеседі. «Сырдария» университетінің электронды кітапханасымен осы сілтемесі арқылы таныса аласыздар (ko-sirdariya.kz).

Кәсіби бағдар және жұмыспен қамту бөлімі келесі мансаптық қызметтерді ұсынады: - түрлі іс-шараларды ұйымдастыру (бос орындар жәрмеңкесі, Job fair live, қонақ дәрістері, презентациялар, Speed networking event бойынша іс-шаралар, жұмыс іздеу тренингтері, тестілер, пошта арқылы жіберу), жұмыс берушілердің презентациясы, - мансапты жоспарлау және жұмыс іздеу бойынша студенттерге кеңес беру (SU TALKS), - мансаптық дағдыларды дамыту (түйіндеме жазу) - өндірістік практиканы ұйымдастыру.

Қосымша ақпарат: sirdariya.kz, бас оқу ғимараты, 1 қабат, 12 кеңсе, телефон +7 702 475 7530
Электрондық пошта: info@sirdariya.kz, sirdariya@gmail.com, @ SU_Job

«Сырдария» университетінің түлектерінен пікірлер күтеміз.

Орталықтан қандай мансаптық қызмет күтетініңізді жазыңыз.

Біз түлектерімізді табысты, құрметті, еңбекқор қызметкерлер, бизнесмендер мен мемлекеттік қызметкерлер қатарынан көргіміз келеді.