XII Республикалық пәндік олимпиадаға қатысуы

"Сырдария" университеті ҚР ЖОО-ның студенттері арасындағы XII Республикалық пәндік олимпиадаға қатысқаны үшін дипломмен және алғыс хаттарымен марапатталды

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеттінде өткен 5В011000 – «Физика» мамандығы бойынша Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттері арасындағы ХІІ Республикалық пән олимпиадасында командалық есепте ІІ орын алғаны үшін «Сырдария» университеті марапатталады.

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеттінде өткен Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің 5В011000 – «Физика» және 5В011600 – «География» білім беру бағдарламалар бойынша ХІІ Республикалық пәндік олимпиадасына белсене қатысқаны үшін «Сырдария» университеті ұжымына алғыс айтамыз!