Абдураимова  Нуржамал Шегирбаевна

Білімі:
1989-1994 жылдары - Абай атындағы Алматы мемлекеттік университеті.

Мамандығы: биология және география, М.Әуезов Оңтүстік Қазақстан университетінің биология мамандығы бойынша магистратурасын бітірген.

Ғылыми немесе академиялық дәреже

магистр лауазымы, аға оқытушы.

Оқытылатын пәндер
Анатомия
Ботаника

Кәсіби жетістіктері
«Білім үздігі» медалімен марапатталған 2005 ж., «Жылдың үздік мұғалімі» иегері 2007 ж.
1. «Биотехнология» пәнінен зертханалық сабақтарға арналған оқу құралы. KIPHDU баспаханасы. 2018
2. «Өсімдіктер физиологиясы» пәнінен тәжірибелік сабақтарға арналған оқу құралы. Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университеті: Шымкент: 2019 ж.
3. «Биологияны оқыту технологиясы» пәні бойынша студенттерге әдістемелік құрал. Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университеті: Шымкент: 2020 ж.
4. «Биохимия» студенттерге арналған оқу құралы. Академик А.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университеті: Шымкент: 2020 ж.
5. «Өсімдіктер таксономиясы» оқулығы. Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университеті: Шымкент: 2021 ж.
6. «Синантропты жануарлардың биологиялық сипаттамасы» Жалпы ғылым және білім хабаршысы» журнал. - Нұр-Сұлтан-2022-ж. 25-29.

Тағылымдама және біліктілікті арттыру
Инновациялық білім беру және ақпараттық технологиялар ғылыми-зерттеу орталығы «Білім алып бағдарламалары бойынша оқитындардың қасиеті күзетілділігінің дамытудағы жан тенденттері» 2022 ж.