Бүгiн Студенттер үйiнде Ɵзбекстан Республикасының Қазақстандағы Бас консулы Фатхуллаев Аброр Джахангировичтiң қатысуымен еркiн форматтағы кездесу болып ɵттi.

Кездесуге Бас консулмен бiрге университетiмiздiң Тəрбие iстерi жəне əлеуметтiк мəселелер жɵнiндегi проректоры Н.Б. Шегенбаев, факультет декандары, шет елдiк студенттер қатысты. Бас консул: "Сіздер өмірдің маңызды кезеңiндесiздер, ең алдымен тәртіп пен жауапкершілікке назар аударыңыздар. Бүгінде университетте білім алып, бірінші дәрежелі маман болғысы келгендердің әрбіріне орасан мүмкіндіктер ұсынуда.

Оқуда ғана емес, қоғамдық жұмыстарға да белсене қатысып, жан-жақты болуға ұмтылыңыздар", - дедi. Кездесуде университетте оқып жүрген ɵзбекстандық студенттердің оқу үлгерімі, мақсат-мүдделері, әлеуметтік қамтамасыз етілуі, тәртіп-тәрбиесі турасында пікір алмасылды.