Улы газбен уланудан сақ болайық!

Үстіміздегі жылдың 28-қарашасында Жетісай ауданының Төтенше жағдайлар бөлімінің бастығы, азаматтық қорғау подполковнигі Жамединов Досан Сазанұлы және ауданның Төтенше жағдайлар бөлімінің бас маманы азаматтық қорғау капитаны Шаденов Арнур Серікходжаұлымен сақтықты ұмытпау және қауіпсіздік ережелерін сақтау бойынша жиын болып өтті. Түсіндірме жұмыстары жүргізіліп, студенттерді сақтық шараларын сақтауға шақырды.

Жылыту маусымы басталысымен, жылуды тұтынушылар көбіне қауіпсіздік ережелерін сақтауда қателіктерге бой алдырады. Нәтижесі апатқа, қайғыға әкеліп соғатыны белгілі. Осыған байланысты жиын барысында түсіндірме қағаздары таратылып, студенттердің сауалдары бойынша әңгіме өрбіді.

Өзімізге қанша сенімді болғанымызбен, сақтық шараларын еш уақытта ұмытуға болмайды. Өмірлеріңіз өз қолдарыңызда