Студенттер қатарына қабылдау шарасы болып өтті

Қазан айының 11 жұлдызы 1 курсқа қабылданған студенттер үшін үлкен мереке. Жыл сайын дәстүрлі түрде өтетін бұл шараның ерекшелігі – биылғы оқу жылына қабылданған талапкерлердің іс-шараға белсене қатысуы.

Білім алушыларға арналған мерекелік кештің шымылдығы күймен ашылып, оқу орнының проректорлары мен факультет декандары студенттерді айтулы шарамен құттықтап, сәттілік тіледі.

Физ-17 тобының студенті Кәрім Мақсаттың орындауындағы "Қазағым-ау" әні, "Назерке" би тобының "Қазақ" биі, 4 курс студенттері Бектеміс Мейірхан мен Досан Үкілімайдың бірінші курс студенттеріне сынақ кітапшасы мен кілтті табыстауы, "Сыр сандық" студенттер театрының "Студенттік өмір" қойылымы, 2017 жылғы Жайдарман Чемпионы "Сырдария" құрамасының әзіл-сықақтары бәрі-бәрі мерекелік сахнада үйлесім тауып, көрерменге көңіл-күй сыйлады.