Ғылыми жобаны дайындау бойынша әдістемелік семинар өтті

Жұмабек Ахметұлы Тәшенев атындағы университеттің 2024 жылдың 15 мамырында №5 Оқу-әдістемелік кеңес аясында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің PhD қауымдастырылған профессоры, Өмірбекова Ақерке Нұрланбекқызы және PhD аға оқытушы Советканова Дамира Маратқызының «Өзін-өзі дамыту - болашақта сұраныс» тақырыбында және оқытушы-профессорлар құрамы мен жас ғалымдар, магистранттардың қатысуымен  әдістемелік семинар өтілді.
Бұл семинардың басты мақсаты – ғылыми жобаны дайындау барысындағы құзыреттіліктері мен зерттеу дағдыларын қалыптастыру, ғылыми салада пікір алмасу, магистранттар мен жас ғалымдардың ғылыми-зерттеу дағдыларын жетілдіру, ғылымда өзін-өзі көрсетуге, дамытуға, істі жүзеге асыруға ұмтылдыру, жаңа инновациялық әдістерді сынақтан өткізу.
Семинар барысында университеттің оқу-әдістемелік жұмысы жөніндегі проректоры П.Т. Байнеева ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру, және  одан күтілетін нәтиже бойынша өз пікірін білдіріп,  баяндама жасаған жас ғалымдарға университет ректоры атынан алғыс хат табыстады.