GUEST SPEAKER

Әлемнің үздік оқу орталықтарында студенттермен, университетпен байланысты адамдармен тәжірибе алмасу үшін негізгі спикерлердің қызметтерін пайдалану дәстүрге айналды. Бұл әсіресе білім алушыларға пайдалы болуы мүмкін әртүрлі салалар туралы құнды ақпарат береді. Өз тақырыбында сөйлей алатын спикер студенттермен ой алмасады.
SU әлемдік тәжірибені өз студенттері үшін қолдануда. Алғашқы спикер Жастармен жұмыс атқару бөлімінің басшысы Мейірхан Бектеміс таныстырды. Кездесу барысында ол өзінің алғашқы студенттік өміріндегі жеке тәжірибесімен бөлісті. Ол студенттік кезеңнің негізгі ұғымдарын және оның әр адамның өміріндегі маңыздылығын баяндады.

Сұқбат барысында келесі тақырыптар талқыланды: көпшілік алдында сөйлеу алдындағы қорқыныш пен толқу; алғашқы әсер факторлары; студенттік өмірді реттеу, белсенді студент болудың негізгі басымдықтары,  сонымен қатар студенттік өмірдегі негізгі қателіктер.

Теги: