Университет ұстаздары біліктілігін арттыруда

"Сырдария" университетінде Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің құрылымындағы Үздіксіз білім беру институтының ұйымдастыруымен "Инклюзивті білім беруді ұйымдастыру (даярлау бағыты бойынша)" тақырыбында 22 профессор-оқытушылардың қатысуымен біліктілікті арттыру курсы өткізіліп жатыр.

Үздіксіз білім беру институтының негізгі қызметі мамандардың білімін көтеруді ұйымдастыру, өткізу және кәсіби даярлау, қайта даярлау мен кәсіби дайындық деңгейін бағалау болып табылады.

Кәсіби біліктілікті көтеру жоғары және орта техникалық білімі бар сала мамандарының теориялық және іс-тәжірибе дағдыларын жетілдіру мен тереңдетуді көздейді.

Университеттің профессорлық-оқытушылар құрамы мамандандырылған ғылыми-педагогикалық кадрлардан жасақталған.

Білім беру үрдісінде мамандардың білім берудегі кәсіби құзіреттілігі мен заманауи талаптарын жетілдіруге бағытталған білім беру мен қайта даярлаудың қосымша білім беру бағдарламалары қолданылатын болады.