Профессор-оқытушылар біліктілігін арттырды

"Сырдария" университетінің профессор-оқытушылары "М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның ұйымдастыруымен "Заманауи оқыту технологиялары" тақырыбында 06.01 – 17.01.2020ж.мерзімі аралығында біліктіліктерін жоғарылатты.

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің Ғылыми-педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру бөлімі жетекшісі, т.ғ.к., доцент Райымберді Рысдәулетов, Оқу прцесін ұйымдастыру орталығының директоры, х.ғ.к., профессор Гулмира Адырбекова, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Күлсара Махмутова университет базасында ұйымдастырылған курстың лектор-тренерлері болды.