ҒЫЛЫМИ ЖЕТІСТІКТЕР

TASHENEV UNIVERSITY студенттері өздерінің ғылыми-зерттеу дағдыларын оқу үдерісі аясындағана емес, сонымен қатар ғылыми, шығармашылық үйірмелер мен бірлестіктерге қатысу арқылы көрсетуде. Жас оқушылардың басым бөлігі студенттердің республикалық ғылыми, ұйымдастырушылық-бұқаралық іс-шараларына: пәндер мен бағыттар бойынша ғылыми семинарларға, конференцияларға және олимпиадаларға қатысуы жас ғалымдардың ғылымға бейімделу бағыты болып табылады.
2024-2025 оқу жылы 6В01702 "Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерін даярлау" білім беру бағдарламасының студентітері Алматы қаласындағы
    V-Республикалық онлайн-олимпиадаға белсенді қатысты.
Мырзагелді Нұргелді (1 курс), Үсенқызы Жансая (2 курс), Тағабекқызы Арай (2 курс) сияқты жеңімпазстуденттерді 1 дәрежелі дипломдарымен құттықтаймыз.
«Орыс тілі» пәні бойынша олимпиаданың жеңімпаздары мен жүлдегерлері 21 студент болды. Осы студенттердің қатысуына «Орыс және өзбек тілдері» кафедрасының тәжіребелі оқытушылары ф.ғ.к. Ботабаева Ж.Н., аға оқытушылары Жумабаева Г.Р., Азбергенова З.О., Асильбекова Б.Д.  ұйытқы болды. Мырзагелді Нургелді(I курс), Үсенқызы Жансай (II курс), Тағабекқызы Арай (II курс) студенттерін I дәрежелі дипломмен құттықтаймыз!
Қалған олимпиадаға қатысушылар "Корифей" білім беру орталығынан дипломдар мен сертификаттар алды.
Кафедраның студенттер қоғамдастығы мен «IT және шетел тілдері» факультеті олимпиадаға қатысушылар мен жеңімпаздарды жеңістерімен құттықтап, жас ғалымдарға олардың ғылыми-зерттеу жұмыстарының өзекті міндеттерін шешуде шығармашылық қабілеттерін дамытуды табыс тілейді!

PDF Диплом, грамота