"Өнер" факультетінің студенттері "QazGenius World" зияткерлік және шығармашылық даму орталығы ұйымдастырған конкурстарға қатысты

"Өнер" факультеті дизайн мамандығының студенттері Тұрсынхан Гүлбану мен Сейдулла Қазына Алматы қаласындағы "QazGenius World" интеллектуалдық және шығармашылық даму орталығының ұйымдастыруымен өткізілген "Путешествие в лето!" атты байқауға қатысып, Тұрсынхан Гүлбану 3 орын иегері атанды.

"Халықаралық экология, инженерия және педагогика ғылым академиясы" қоғамдық қорының ІІІ Халықаралық сурет "Дыхание осени - 2018" байқауына қатысқан Сейдулла Қазына 2 орынды иеленді.

Диз-18 тобының студенті Ерсары Алшагүл, Диз-15 тобы студенті Уалихан Жансая, "Бейнелеу өнері және сызу" мамандығының оқытушысы ғылым магистрі Келесхан Арайлым жетекшілік еткен Бөс-18 тобының студенттері Оңалбек Асылзат, Құлан Аяулымға белсене қатысқаны үшін сертификат табысталды.

Шәкірттердің жетістігі - оқу орнының мәртебесі.

Жеңімпаздарды шын жүректен құттықтаймыз! Шығармашылық еңбектеріне табыс тілейміз!