Өзара ынтымақтастық меморандуына қол қойды

Университетіміз Шымкент қаласындағы үздік мектептермен өзара ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою жұмыстарын жалғастыруда.
Шымкент қаласындағы республикалық олимпиада нәтижелері бойынша үздік деп танылған бірқатар білім ошақтарымен кәсіби практиканы жүргізу бойынша Меморандум түзілді.
Университет аталған Меморандум аясында "Білім-инновация" ұл балаларға арналған №1 лицей-интернаты, "Білім-инновация" қыз балаларға арналған №2 лицей-интернаты, Дарынды балаларға арналған № 90 мамандандырылған мектеп-гимназиясы және “Титов атындағы № 20 мектеп-гимназия” КММ-імен келісім-шарт жасады. Бұл орта білім беретін мекемелердің рейтингісі республика бойынша мектептер арасында жоғары орын алатындығы бесенеден белгілі.
Практикалық дайындыққа бағытталған мамандарымыздың болашағы берік болуы үшін, бүгінгінің іргетасын Ташенев университетінде бізбен бірге қалаған білім беру ұйымдарымен серіктестігімізді әрі қарай нығайту жұмыстары университетіміздің басты міндеттері болып қалады.
Аталған мектептерде іс-тәжірибеден өту арқылы өзін көрсете білген зейінді, алғыр жастарымыз келешекте еңбек жолын сонда жалғастыратын болады.

Теги: