Кәсіптік практикаға орнықтыру конференциясы өтті

Кәсіптік практиканың орнықтыру конференциясын универсиеттің Оқу және оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі проректор, философия докторы(PhD) Бақыт Салманұлы практиканттарға өзінің ізгі тілектерін білдіре отырып ашты.

«Дене шынықтыру және спорт»факультетінң деканы, п.ғ.к., доцент Лесбек Әліпұлы, «Заңтану және экономика» факультетінің деканы Заң ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Советжан Арғынбайұлы, «Өнер» факультетінің деканы, доцент Ұлданай Әлібекқызы, «Жаратылыстану ғылымдары» кафедрасының меңгерушісі, х.ғ.к., доцент Ақмарал Кәрімқызы өз ойларын айта келе, «Педагогика және психология» кафедрасынң аға оқытушысы, ғылым магистрі Жанар Хандилдақызы көп жылдық тәжірибесімен бөлісіп, студенттерге мектеп қабырғасына қадам басқаннан бастап, сол мектептің мұғалімі ретінде қалыптасып, бейімделіп кеткенше практикант нені білу керек екендігін, тізбектеп айтып өтті.

Кәсіптік практика жетекшісі Күлайна Әліқұлқызы кәсіптік практиканың бұйрығымен таныстырды. 26 наурыз 2021 жылы № 85 ректордың бұйрығымен бойынша 3-курс студенттері жіберілді. Қазіргі таңда жалпы университет бойынша 170 мекемемен келісім-шарт түзілген жалпы 3-курс бойынша 350 студент кәсіптік практикаға жіберілді,оның 193-ші қалада, қалғандары 157 болашақ жұмыс орындарының сұраныс хат негізінде өз ауылдарына жіберілді.

Практика онлайн-дәстүрлі яғни аралас форматта жүргізіледі. Есеп онлайн форматта қабылданатындығы айтылды.