Жастар тәрбиесіндегі тың өзгерістер

Бүгін «Ontustik» телеарнасының «Түскі уақыт» бағдарламасының тікелей эфирінде «ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДАҒЫ ЖАСТАР ТӘРБИЕСІНДЕГІ ТЫҢ ӨЗГЕРІСТЕР» тақырыбы талқыланды.
Тікелей эфирге университетіміздің Әлеуметтік және тәрбие істері жөніндегі проректоры - Ғалымжан Шәмшідінұлы мен Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы, Өзбекәлі Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті, Жұмабек Тәшенев атындағы университет, Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университетінің Әлеуметтік және тәрбие істері жөніндегі проректорлары мен басқарма басшылары қатысып, жастар тәрбиесі туралы өзара пікір алмасып, тың өзгерістерге орай өздерінің ойларын ортаға салды.