Тәшенев Университеті – болашақ заңгерлерді даярдаудың сапа кепілі

Прокуратура, ішкі істер, сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет және экономикалық тергеу қызметі қызметкерлері қызметтік борышын адал атқара отырып, ең жақсы қасиеттерді – ымырасыздықты, адалдықты, батылдықты, кәсіби борышын мінсіз орындауды және қолданыстағы заңнаманы мүлтіксіз орындауды көрсетуде. Сондықтан адвокаттық қызмет әрқашан сұранысқа ие және элита болып қала береді. Міне, олар сені болашақта солай болуға үйретеді.
Жұмабек Ахметұлы Тәшенев атындағы университеттің құқықтану мамандығына түскен студенттерінің мамандықтары.
Ташенев университеті заңгерлер-түлектерімен мақтанады. Биылғы оқу жылының түлектері табысты еңбек етуде. Себебі, мамандық беделді ғана емес, сонымен қатар кәсіби дайындық осы мамандықтың жоғары талаптарына сай болуы керек. «Экономика және құқық» кафедрасының «Құқықтану» мамандығы бойынша профессорлық-оқытушылар құрамы практикалық жұмыста ғана емес, оқытушылық қызметте де мол тәжірибесі бар білікті ұстаздар. Сапалы кәсіптік-техникалық білім беру саласындағы ұстаздардың ұдайы үздігі түлектердің жұмысқа орналасуымен расталады.
   Бүгінде заңгер мамандарға сұраныс өте жоғары. Үміткерлер жаңа инновациялық оқыту әдістерін қолдана отырып білім мен оқу сапасының кепілі ретінде Ташенев университетін таңдайды. Ташенев университетінде заңгерлерді даярлау студенттердің теориялық және құқықтық білімдерді белсенді меңгеруін және оларды кәсіби қызмет саласында практикалық іске асыру дағдыларын болжайтын тәжірибеге бағытталған тәсіл негізінде жүзеге асырылады. Түлектердің бойындағы ерекше сапалар – дамыған құқықтық санасы, құқықтық ойлауы, құқықтық мәдениеті, ол өз кәсіптік саласында шешім қабылдауға және заңға қатаң сәйкес құқықтық әрекеттерді жасауға, заңның сақталуын қамтамасыз етуге, анықтау, жолын кесу жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Мамандандырылған пәндер бойынша сабақтар мамандандырылған аудиторияларда, сот отырысы залдарында өткізіледі. Студенттердің ғылыми өмірі оқудан тыс қалмайды. Оқу қызметі студенттердің ғылыми ізденістерімен қатар дамиды. Студенттердің ғылыми жұмыстарының нәтижелері университеттің жыл сайынғы студенттік конференцияларында көрсетіліп, конференциялардың нәтижелері бойынша студенттердің ғылыми жұмыстарының жинағында жарияланады. Тәшеневтің заң факультетінің студенттері қарбалас, белсенді студенттік өмірді өткізеді. Сондықтан бақытты болашақ өз қолымызда, ең бастысы – қайда оқуға бару керектігін дұрыс таңдау. Тәшенев заңгер мамандығын таңдай отырып, сіз өзіңіздің бақытты болашағыңызды қамтамасыз етесіз!

Қ.М.Ұйсынбаева
Кәсіби медиатор, Ташенев университетінің аға оқытушысы