Кәсіптік бағдар жұмысы

«Бастауыш білім және өнер» факультетінің оқытушылары кәсіптік бағдар беру жұмысына кірісті. Университетің  кәсіби бағдар бөлімімен бірлесе отырып, 2023-2024 оқу жылына жоспар жасалған.  Жоспар бойынша оқытушылар Нұрсеит Әбжан, Тамабай Әсел, Ирметов Өткір, Мырзабекова Айзат мектептер аралады.
  Кәсіби бағдар беру жұмысы бойынша іс-шараларды жүргізуде «Педогогика және психология», «Бастауышта оқыту педогогикасымен әдістемесі» «Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу», магистратура бойынша «Бастауышта оқыту педогогикасымен әдістемесі»  «Педогогика және психология» білім беру бағдарламалары  бойынша үгіт-ақпарат материалдарын буклеттер түрінде дайындап, мамандықтар бойынша толық мағлұмат берілді.
№29 Ә. Молдағұлова мектеп түлектеріне университет мамандықтары туралы мағлұматтар бердік. 11-сынып оқушыларына университетке қабылдау бойынша (бакалавриат, магистр) статистикалық мәліметтер алды. Бітіруші түлектер өздерін қызықтыратын мамандықтар жайында көптеген сұрақтарға жауап алды.