Заман сұранысындағы мамандық

Университетімізде «IT және экономика» факультетінде 41 профессор – оқытушылар құрамы жұмыс істейді. Оның ішінде 2 ғылым докторы, ғылым кандидаттары, 19 доцент және 1 PhD доктор мен 18 ғылым магистрі және аға оқытушылар бар.

Жалпы 800-ге жуық студент оқытудың жаңа жүйесі - кредиттік технология негізінде білім алуда.

Мұнда студенттердің заман талабына сай білікті маман болып жетілуі үшін университет тарапынан барлық жағдай жасалған.

Студенттер алдағы уақытта «Математика мұғалімдерін даярлау», «Физика мұғалімдерін даярлау», «Информатика», «Информатика мұғалімі», «Химия мұғалімі», «Биология мұғалімі», «Химия-Биология мұғалімі», «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» және мамандықтары бойынша диплом алады.