Тарихтан тағылым, өткенге тағзым онлайн-дәрісі

Жастармен жұмыс атқару бөлімінің ұйымдастыруымен онлайн-дәріс өтті. Спикерлер Syrdariya University Ғалым-хатшысы, ф.ғ.к., доцент Л.У. Абенова, Ғылыми жұмыстар және халықаралық қатынастар жөніндегі проректор, философия докторы PhD П.А. Абдуразова

Онлайн-дәріс өте қызықты өтті. Лаззат Усманқызы жастарға Алғыс айту күнінің маңызы, тарихы туралы, мерекенің түпкі идеясы туралы айтып берді. Сондай-ақ, студенттер мереке тарихы мен Абайдың бауырмалдық пен адамгершілік туралы айтқан ойларын қызыға тыңдады.

Бұл кездесу біздің университет үшін өте ерекше шара деп білеміз. Осы дәріс студенттердің есінде мәңгі сақталып қалатын болар. Себебі, алдағы уақытта осындай әр түрлі тақырыптағы онлайн-дәрістерді ұйымдастыру маңыздылығы жоғары, – деді кездесуге қатысушы студенттер.

Онлайн-дәрісті қорытындылаған П.А. Абдуразова студент жастарға Рухани жаңғыру бағдарламасының бөлімдері мен бағыттары жөнінде тоқталды. Білім алушыларды білім жолында ізденуге, патриот болуға, бір-біріне мейірбан болуға шақырды. Сөз соңында 1 наурыз Алғыс айту күнімен құттықтады.