Семинар – тренинг “Кәсіпкерлік негіздері және жастарды кәсіпкерлікке баулу”

3-4 курс студенттеріне арналған “Кәсіпкерлік негіздері және жастарды кәсіпкерлікке баулу” атты семинар өтті.

Мақсаты:
- ауданда мемлекеттік жастар саясатын жүзеге асыру;
- жастарды кәсіпкерлікке тарту;
- жастарға арналған мемлекеттік бағдарламаларды түсіндіру.
Семинарға “Жетісай ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы” КММ-нің Жаппай кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің басшысы Манкараев Н.С., "Жетісай ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы” КММ-нің Жаппай кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің маманы Үсен К.Ж., Жетісай ауданы кәсіпкерлік бөлімінің бас маманы Бозаев Н., "Turkistan" кәсіпкерлерге қызмет көрсету орталығының КММ - нің менеджері Дінтаев Н. қатысты.

Ұйымдастырушылар: Жетісай ауданы ішкі саясат бөлімінің Жастар ресурстық орталығы, "Сырдария" университетінің Жастармен жұмыс атқару бөлімі мен Кәсіби бағдар және жұмыспен қамту бөлімі.
Талқылау, сұрақ-жауап түрінде өткен семинарда жастарға арналған мемлекеттік бағдарламалар туралы студенттер толық мәлімет алады.

Теги: