Оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі проректор

☎ 87017462795

✉ Е-mail: edu@tashenev.edu.kz

Жауапкершілік саласы:

ЖОО-ның оқу-әдістемелік жұмысын басқару, студенттерді даярлау сапасын, білім туралы заңнаманың, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарының және басқа да нормативтік құжаттардың талаптарын сақтауды қамтамасыз ету.

Жұмыс тәжірибесі

• 1995-2000 жж. Қазақ химия-технологиялық институтының экономика кафедрасының оқытушысы
  • 2000-2005 жж. М.Әуезов атындағы ОҚМУ «Экономика» кафедрасының аға оқытушысы.
  • 2005-2007 жж М.Әуезов атындағы ОҚМУ Экономика және қаржы институтының оқу-әдістемелік бөлімінің меңгерушісі
  • 2007-2009 ж. қыркүйек М.Әуезов атындағы ОҚМУ Экономика және қаржы институтының кредиттік оқыту жүйесінің әкімшісі.
  • 2009-2011 жж М.Әуезов атындағы ОҚМУ «Экономика» кафедрасының доценті
  • 2012-2013 жж Әуезов атындағы ОҚМУ тәжірибе және оқу ғылыми-өндірістік кешені кафедрасының меңгерушісі
  • 2013-2014 жж М.Әуезов атындағы ОҚМУ «Экономика» кафедрасының меңгерушісі
  • 2014-2019 жж М.Әуезов атындағы ОҚМУ Тіркеуші кеңсесінің директоры
  • 2020 жылғы қаңтардан 2021 жылғы 12 қыркүйекке дейін – Академик А.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университетінің оқу-әдістемелік бөлімінің меңгерушісі.
  • 2020-2021 жж М.Әуезов атындағы ОҚМУ «Экономика» кафедрасының сырттай профессоры.
  • 2021 жылдың 13 қыркүйегінен бастап – «Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы» РКМП Шымкент қаласындағы филиалы Білім беру бағдарламаларын әзірлеу және енгізу кабинетінің доценті.
  • 2022 жылғы 12 қаңтардан бастап – «Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы» РҒПО Шымкент қаласындағы филиалының Білім беру бағдарламаларын әзірлеу және іске асыру жөніндегі кабинетінің меңгерушісі.
  • 2022 жылдың 23 қыркүйегінен бастап – Жұмабек Ахметұлы атындағы университеттің оқу-әдістемелік жұмысы жөніндегі проректоры Тәшенев.

Білімі

• 1990-1995 жж Қазақ химия-технологиялық институты
  • Мұнай-химия өнеркәсібіндегі экономика және менеджмент мамандығы
  • 1997-2001 жж 080005 – Экономика және халық шаруашылығын басқару мамандығы бойынша аспирантура
  • 2008 ж. Ғылым академиясының Экономика институтында «Экономиканы жаңғырту жағдайындағы шағын кәсіпорындардың кәсіпкерлік қызметі: даму басымдықтары мен басқару тетіктері» тақырыбында кандидаттық диссертация қорғау, Алматы қ.
  • 2010 ж. «Экономика» мамандығы бойынша «доцент» ғылыми атағы берілді.

Жетістіктері:

• 2014 ж. – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «ЖОО үздік оқытушысы» грантының иегері.
  • 2015 ж. – Оңтүстік Қазақстан кәсіподақ белгісімен марапатталған;
  • 2017 жылы – Қазақстан Республикасының білім беру саласындағы ерекше еңбегі үшін «Қазақстан Республикасы білім беру ісінің құрметті қызметкері» төс белгісі;
  • 2018 ж. – «М.Әуезов атындағы ОҚМУ-дың 75 жылдығына» мерейтойлық медалімен марапатталды.
  • «Нұр Отан» партиясының, ҚР Білім және ғылым министрлігінің, Шымкент қаласы әкімінің, Оңтүстік Қазақстан облысы Іскер әйелдер кеңесінің, т.б Алғыс хаттармен марапатталған.

Біліктілікті арттыру

Келесі бағыттар бойынша жоғары оқу орындарында менеджмент саласында халықаралық және республикалық деңгейде 30-дан астам сертификаттары бар:
 «Оқу үрдісінде оқытудың инновациялық әдістерін қолдану» (Халықаралық бизнес университеті, Алматы)
 «Университеттердің автономиясы Қазақстандағы жоғары білімнің бәсекеге қабілеттілігін арттыру механизмі ретінде»;
 «Білім беру бағдарламаларын аккредиттеу арқылы сапаны қамтамасыз етудің еуропалық стандарттарына жету жолында Қазақстанды оқыту»;
 «Оқытудың кредиттік технологиясының мәселелері»;
 «ECTS типті қазақстандық несие моделі»;
 «Құзыреттілік пен оқыту нәтижелеріне негізделген инженерлік-техникалық бейіндегі білім беру бағдарламаларын әзірлеу және әзірлеу»;
 «Білім беру процесіне ECTS енгізу мәселелері»;
 Жоғары оқу орнындағы менеджмент.
 «Бизнес-процестерді ресімдеу, талдау және оңтайландыру негіздері».

Негізгі басылымдар    Облыс экономикасы, кәсіпкерлік және шағын бизнес мәселелері бойынша 130-дан астам ғылыми мақалалар жарияланды, оның ішінде: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым комитеті ұсынған басылымдарда 25, импакт-факторы 15-тен жоғары, монографиялар – 7, оқулық – 1, оқу-әдістемелік кешендер – 7, электронды оқулықтар – 12. Хирш индексі – 4.

Ғылыми тағылымдама

КОНКОРД халықаралық академиясында «Халықаралық ұйымдар және ғылыми ынтымақтастық» ғылыми тағылымдамасы. Франция, 2015 ж
Шымкент қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінде, Шымкент қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму бөлімдерінде ғылыми тағылымдамадан өтті.

Жеке мәселелер бойынша қабылдау күндері:    сейсенбі, бейсенбі 11:00-13:00.

Жаңа пікірді жазу

Бұл өрістің мазмұны құпия ретінде сақталған және жарияланып көрсетілмейді.

Ограниченный HTML

• Рұқсат етілген HTML тегтер: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.