Талапкерлер үшін консультациялар тікелей эфирде өткізіледі

Құрметті талапкерлер!!!
«Сырдария» университеті грант конкурсына онлайн режимде өтініш беру бойынша ТІКЕЛЕЙ ЭФИРДЕ талапкерлерге түсіндіру жұмыстарын жүргізеді.

Call-орталығы: 8 (72534) 6-27-85, +7 (702) 502-44-52
Виртуалды кеңес беру уақыты: 9:00 ден 18:00 дейін

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысу үшін өтініштерді тапсыру мерзімі 30 шілдеге (қоса есептегенде) дейін ұзартылды.

Талапкерлердің өтініштері бойынша БҒМ білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау мерзімін 30 шілдеге (қоса есептегенде) дейін ұзарту туралы шешім қабылдады.

Өтініш беруші тек eGov арқылы жүгіне алады.
Егер өтініш берушінің Интернетке қол жетімділігі болмаса, онда сіз бізбен байланысып, бізбен, сондай-ақ eGov арқылы жүгіне аласыз.
Университетінің виртуалды қабылдау комиссиясы арқылы (талапкерлердің бейне өтініші бойынша университетінің виртуалды қабылдау комиссиясының қызметкерлері оқуға түсушімен бірге өтінішті толтырады, барлық сұрақтарға жауап береді және қажетті білім беру бағдарламасын таңдауға көмектеседі).
Өзіне-өзі қызмет көрсету бұрышы бар, барлық санитарлық нормалар сақталған.

Конкурстың нәтижелері 15 тамызға дейін белгілі болады.

Теги: