«ТӘУЕЛСІЗДІККЕ ТАРТУ» – СУРЕТ, ҚОЛӨНЕР КӨРМЕСІ

«Дизайн және өнер» факультетінің ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Тәуелсіздікке тарту» атты студенттердің шығармашылық көрме ұйымдастырылды.
Көрмеде 5В042100 – «Дизайн», 5В012000- «Кәсіптік оқыту», 5В010700-«Бейнелеу өнері және сызу» білім беру бағдарламасы студенттерінің шығармашылық жұмыстары қойылды.
Көрмені ұйымдастырудағы басты мақсатымыз – өскелең ұрпақтың адамгершілік-патриоттық сезімдерін ояту, жас ұрпақты отанын, елін, жерін сүюге тәрбиелеу, студенттерді ұлттық құндылықтарымызға және мәдениетімізге баулу, өлкенің әсем табиғатын жанымен сезінетін жастардың шығармашылығын шыңдау, сондай-ақ жастардың жеке шығармашылығын дамыту, әрі кеңінен насихаттау.