«Халық үніне құлақ асатын мемлекет» тұжырымдамасын іске асыру мақсатында, «Сырдария» университетінің тұлғаларға көп қызметтер көрсететін салаларында парақорлық фактілердің алдын алу бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмыстары жүйелі түрде жүргізілуде.
Осылайша, 2021 жылдың 25 наурызы күні Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің «Antikor Live» жобасы  шеңберінде «Заңтану» факультетінің деканы, заң ғылымдарының кандидаты Ынтымақов Советжан Арғынбайұлы «Сыбайлас жемқорлық қылмыстық құқық бұзушылық үшін жауапкершіліктің ерекшеліктері» тақырыбында дәріс өткізді.
Университеттің акт залында жас оқытушылар мен қызметкерлер және 1-курс студенттер дәріс тыңдады.
Еліміздегі азаматтардың пара алуы, пара беруі заңмен қудаланатындығы туралы ақпараттар берілді.