ГОБЕЛЕН үйірмесіне саяхат

Қолөнер – баға жетпес, өшпес мұра! Халқымыздың көне мәдениетін бүгінгі ұрпаққа жеткізуде гобелен өнерінің үлесі зор. Гобелен өнерінің қалыптасуы қазақ халқының қолөнері ішіндегі ең басты орындардың бірін алады.

Гобелен өнері студенттердің эстетикалық талғамын, биік адамгершілік қасиеттерін арттырады, олардың ой-өрісін, рухани байлығын дамытады.

«Сырдария» университеті, «Дизайн және өнер» факультетінің, «Гобелен» үйірмесіне факультет студенттері қатысуда. Тоқыма жіптері және композициялық тың идеялары арқылы студенттер  өз шығармасын өз гобелендері арқылы жақсы нәтиже көрсетіп келеді.

Көздің жауын алатындай, студенттер  қолынан шыққан осынау ғажайып туындылар бүгінгі халқымыздың мақтанышы болса, ертеңгі болашақ үшін баға жетпес мұра екені анық!