Ашық сабақ «Тербелістер мен толқындар»

«Ақпараттық технологиялар және жаратылыстану ғылымдары» факультетінде «Физика, математика және цифрлық технологиялар» кафедрасының доценті, п.ғ.к. Т.Д.Бердалиева «Физика мұғалімдерін даярлау» білім беру бағдарламасы бойынша оқитын 3-курс студенттеріне «Физикалық оқу экспериментінің техникасы» пәнінен ашық сабақ өтті.
Сабақтың тақырыбы: «Тербелістер мен толқындар».
Сабақтың мақсаты: болашақ мұғалімдерге «Тербелістер мен толқындар» тақырыбын оқытуға арналған оқу экспериментін орындау техникасын және физикалық құбылыстар мен процестердің мағынасын оқушыларға түріндіруді, физикалық оқу экспериментін сабақ тақырыбымен үйлестіріп өтуді үйрету.
Зертханалық сабақ үстінде жұптық және топтық жұмыс, репродуктивтік, эвристикалық, бинарлық әдістер қолданылды.
Студенттер зертханалық жұмыстарды оқу-әдістемелік құралдағы нұсқаулықтар бойынша орындады. Сонымен қатар, орындаған жұмыстары туралы есеп беріп отырды.