"Сырдария" университетінің ұжымы оқытушы-профессорлар құрамымен толықты

7СЫР Республикалық қоғамдық-саяси газет
№06 (594) 12.02.2021 жыл

Ағымдағы жылдың 29-шы қаңтар күні, «Сырдария» университетінің кадр бөлімі, ғылыми педагогикалық қызметкерлерді бос лауазымдарға орналастыру мақсатында, ережеге сәйкөс конкурстан өткізді.
Конкурс 3 кезеңнен түрды:
1) ғылыми-педагогикалық қызметкерлерді бос лауазымдарға орналастыру мақсатында үміткерлердің өтінімдері қаралды;
2) Үміткерлермен заң аясында әңгімелесу өткізілді;
3) Комиссия мүшелері ережеге сәйкес конкурстың қорытындысын шығарды.
Конкурсқа қатысуға 19 үміткер өтініш білдірді. Нәтижесінде 19 үміткердің барлығы «Сырдария» университетінің оқытушы-профессорлар құрамыныңсанын толықтырды. Қысқаша атап өтер болсақ;
«Экономика және заңтану» факультетіне заң ғылымдарының кандидаты Ынтымақов Советжан Арғынбайүлы факультет деканы; «Қүқық және экономика» кафедрасының меңгерушісі заң ғылымдарының докторы Джандарбек Бауржан Абылқасымүлы; «Жаратылыстану ғылымдары» кафедрасына химия ғылымдарының кандидаты Төлендина Ақмарал Кәрімқызы кафедра меңгерушісі қызметіне тағайындалды. Әңгімелесу барысында, конкурсқа қатысқан үміткерлер біліктілік талаптарына толықтай сәйкес екендігі айқындалды.
Конкурс заң аясында өткізіліп, комиссияның шешімі Ережеге сәйкес қабылданды.

Кадр бөлімінің басшысы Исаева Лаура Сәрсенбайқызы

Жаңа пікірді жазу

Ограниченный HTML

• Рұқсат етілген HTML тегтер: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.