Ашықтық пен адалдықты қамтамасыз ету мақсатында Студенттер, магистранттармен онлайн кездесу өткізілді.

Онлайн кездесуде спикерлер Ғылыми істер және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор,  П.А. Абдуразова, Тәрбие жұмыстары және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор Н.Б. Шегенбаев, Жастар бөлімі басшысы М.М. Бектеміс, Жетісай ауданы «Жас Отан» Жастар қанатының төрағасы Е.Б. Тұрдымұратов жазғы сессия, қорытынды аттестаттау, диплом жұмысын қорғау мәселелерін талқылады. Сондай-ақ Мақтарал ауданындағы су басқан 5 елді мекенінде  тұратын студенттердің жағдайы туралы және жазғы сессияны тапсыру мәселелерін қарастырды.

Онлайн кездесуде ОҚМУ «Парасат» басқармасының басшысы Г.С. Дулатова пікірін білдіріп, тәжірибе алмасты.