"Жаңа Қазақстан" семинар-тренингі

24-25 қыркүйек "Жаңа Қазақстан" семинар-тренингі тау бөктерінде өтті. Тамаша демалыстың суреттерін жақын арада жариялайтын боламыз.
Семинар-тренингте университетіміздің ректоры Байболов Қанат Сейітжанұлы және бірінші проректор Байнеева Фарида Тұрғынбайқызы студенттермен еркін форматта кездесті.
Алғашқы күннің кеші қызықты кино көрумен аяқталды. Күнді қорытындыласақ: эстафета ойындары, қонақтармен кездесу, ректормен жолығу кеші. Табиғат аясында кино кеші.
Студенттермен еркін форматта тренинг өтті. Тренинг "Төлем" картасының жұмыс жүйесімен танысу және болашақтағы университетімізбен бірлескен жоспарлар жайында болды.
“Жаңа Қазақстан" атты семинар-тренингтің алғашқы күні эстафеталық ойындардан басталды.
Just 10, Нұр, Адреналин -командаларына студенттер бөлініп жарысты.
Студенттеріміз спорттық жарыстарға белсене қатысып, топтар бойынша жарысты.
25 қыркүйек студенттерге сертификат беріліп, түрлі ойындар ойнаумен аяқталды.
Біз сіздердің белсенді ортаға қосылғандарыңызға қуаныштымыз!