Инновациялық жобалар байқау

2024 жылдың  12 сәуір күні «Экономика және құқық» кафедрасының студенттері Қазтұтынуодағы Қарағанды университетінің IX Халықаралық студенттер слетінің «Қазіргі жастар: жаңашылдық жасау-болашаққа ұмтылу" конфернециясындағы «Инновациялық жобалар: Болашаққа бағдар» атты инновациялық жобалар байқауына қатысты.
Байқауға 2 курс студенттері  6В014-«Бизнес управление» бағыты білім беру бағдарламасы бойынша:  6В04101 - «Учет и аудит» Сайдикрамов Закир, 6В044102 - «Финансы» - Битас Асель, Тентиев Диас - «Бизнес-план по развитию машиностроительной отрасли в Республике Казахстан». тақырыбында жобаларын қорғап II - дәрежелі дипломмен марапатталды. ғылыми жетекшілер: білім беру бағдарламалары бойынша 6В04101 - «Есеп және аудит» -  ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы - Абдурахманова З.А.,  6В044102 - «Қаржы» - магистр, оқытушы Жасан Г. Ж., алғыс хаттармен марапатталды.
Конкурстын өткізу мақсаты - Жас зерттеушілердің өзін-өзі тануы, кәсіби және шығармашылық дамуы үшін жағдай жасау, цифрлық трансформация жағдайында дарынды жастарды анықтау және қолдау.

«Экономика және құқық» кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы мен студенттерді шын жүректен құттықтаймыз!