Оқу жылы басталар алдында «Сырдария» университетінде Ғылыми кеңестің кезекті отырысы өтті

Кездесу ZOOM платформасы арқылы бейнеконференциялар форматында өтті.

Ғылыми кеңестің басты мақсаты студенттер мен оқытушылар құрамына қажетті жағдай жасау екенін ескере отырып, университет кәсіби оқыту бағдарламаларын сәтті жүзеге асыруда.

Онлайн-отырыс барысында Ғылыми кеңес мүшелері қазіргі төтенше жағдай жағдайында қашықтықтан оқытуды жалғастыру, шет тілдерін тереңдетіп оқыту, бірнеше шетелдік университеттермен байланыс және халықаралық қатынастар орнату мәселелерін талқылады.

Осы және басқа сұрақтарға Ғылыми кеңеске қатысушылар толық жауаптар берді.

Жұмыс кездесуі барысында қатысушылар жаңа оқу жылының жоспарын бекітті.

Біздің университеттің басты мақсаты - білім сапасын қамтамасыз ету, ал студенттердің міндеті - сұранысқа ие, құзыретті маман болу.