ҚР ҰҒА академигі атағын алды

7Сыр
Республикалық қоғамдық-саяси газеті
Шілде №25 (565) 03.07.2020 жыл

ҰҒА корреспондент-мүшелері мен толық мүшелерінің (академик) кезекті сайлауы өтті. Сайлау қорытындысы бойынша Аяшев Оңалбай ҚР ҰҒА толық мүше (академик) болып сайланды.

Құрметті Оңалбай Аяшұлы, Сізді ҚР ҰҒА толық мүше (академик) болып сайлануыңызбен шын жүректен құттықтаймыз!

Мақтаарал өңірінің халқы және «Сырдария» университетінің ұжымы Сізді мақтан тұтады. Ел болашағы мен Отанымызды көр-кейту жолындағы педагогикалық қызметіңіз бен қоғам қайраткері ретінде еңбегіңізге абырой, мықты денсаулық, сарқылмас шабыт, жаңа серпін, шығармашылық табыс тілейміз!

«Сырдария» университетінің ұжымы

Жаңа пікірді жазу

Ограниченный HTML

• Рұқсат етілген HTML тегтер: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.