АҚ ТІЛЕКТЕР АҚТАРЫЛҒАН КҮН

Қазіргі таңда «Сырдария» университетінің «Спорт және өнер» факультетінің 5В012000- Кәсіптік оқыту, 5В010600-Музыкалық білім, 5В010700-Бейнелеу өнері және сызу, 5В042100- Дизайн білім беру бағдарламасының бітіруші түлектері дәл осындай шаттыққа кенелуде, бұл күн биылғы университет бітіріп, үлкен өмірге қанат қаққан түлектердің есінде ұзақ сақталмақ.
Диплом беру рәсіміне құтықтау сөзге ҚР Мәдениет қайраткері профессор Бөрі Иса жастарға игі тілектерін тілеп диплом табыстады.
Игілікті шараға факультет ұстаздары ата-аналар қатысты. Шара барысында ата –аналар, студенттер ұжымға алғыстарын білдірді.
Университет қабырғасында алған білімдеріңізбен Егемен еліміздің өркендеп дамуына елеулі үлес қосып, өз білім ордаларыңның атын әлемге абыроймен шығарып, халықаралық деңгейде атағын биік ететіндеріңе сенеміз.
Диплом алып отырған білім ордасының түлектеріне жарқын болашақ және ақ жол тілейміз!