IQ ТУРНИР

IQ турнирі - бұл әлеуметтік, материалдық немесе кәсіби жіктеуден тыс адамдарды біріктіретін ерекше ойын. Бұл әр түрлі жастағы қатысушылар өздерінің ең жақсы қасиеттерін, логикасы мен эрудициясын жеңіл, тыныш атмосферада көрсету үшін жиналатын сәт.

Біздің басты міндетіміз – білімге деген қызығушылықты арттыру, жастарды барынша білімді болуға тарту. Барлық сұрақтар дүниетанымға, логикаға, тез тапқырлыққа қатысты алынды. Мұнда қазақстандықтардың мәдени-тарихи мұрасына қатысты да мәселелер болды.

Іс-шара барысында қатысушы студенттер логикалық сұрақтарға жауап іздеп, әр түрлі тапсырмаларды орындады.

Командалық талқылау, даулар мен сұрақтарға жауап іздеу студенттерге уақытты тиімді өткізуге және жаңа бірлескен тәжірибе алуға көмектесті.

Теги: