Спорт мінезді қалыптастырады!

Спортпен айналысуды бастаңыз және тапсырмаларды дұрыс қоюды үйрене отырып, сіз өз өміріңізді бақылауды және өзіңізге сенімділікті сезінесіз!
Міне, осы уәж 14 қазан күні М.Қажымұқан атындағы стадионға университет студенттері мен оқытушыларын жинады. Біздің сүйікті футбол командамыз «Ордабасы» ойнады, қарсыластар Қарағандының «Шахтері» болды. Трибуналарда қаншама эмоциялар, адреналиннің көтерілуі және жеңімпаздардың құрметіне дүр сілкіндірді! Шынында да, спорт жеңуге үйретеді, бірақ ережеде жеңуге. Бұл оның өз амбицияларынан жоғары нәрсе бар екенін түсінуге, заңды, корпоративтік мәдениетті және жалпыадамзаттық этиканы құрметтеуге мүмкіндік береді. Спорт әдептілік пен адалдықты, мақсатшылдық пен салауатты ұлтты қалыптастырады! Отандық құраманың жеңісімен! "Ордабасы" - Чемпион!!!!