IT Hub ашылды

Қайырлы күн құрметті достар!
Сіздерге өте жақсы жаңалығымыз бар!
Біздің университетте IT хаб ашылды, онда сіз біздің сүйікті студенттеріміз бен таланттарын ашқысы келетін қонақтарға бара аласыз.
IT Hub келесі мүмкіндіктерді қамтамасыз етеді:
Интернет-ресурс арқылы жұмыс істеу;
Қызықты адамдармен нетворкинг ұйымдастыру, тәжірибе және білім алмасу;
Қаптама идеяларына көмектесіңіз. Егер сізде жобалар, стартаптар және IT-бизнес туралы идеяңыз болса, нарыққа шығар алдында идеяларыңызды сүйемелдеуге көмектесетін керемет мамандардың көмегі болады.
IT орталығы тәулік бойы жұмыс істейді.
Бастамашылар – «Shym IT-Valley» ұйымының IT-кәсіпкерлері, мамандары мен энтузиастары.
Мүшелер:
Елнұр Кай – бас директор, еуропалық «GoDays» стартапының тең құрылтайшысы және «Shym IT-Valley» технопаркінің тең құрылтайшысы.
Тимур Қозыкеев «iNomad» TravelTech компаниясының негізін қалаушы және «Shym IT-Valley» технопаркінің тең құрылтайшысы.
Ырысдәулет Сламбек – цифрлық өнімдер мен стартаптар шолушысы, IT-журналист және Shym IT-Valley технопаркінің негізін қалаушы.
Адиар Бопов – CVO және еуропалық «GoDays» стартапының негізін қалаушы және «Shym IT-Valley» технопаркінің тең құрылтайшысы.
Айта кетейік, бұл қатысушылар Шымкенттегі GOOGLE компаниясының өкілдері.
Жақында IT туралы көптеген жаңалықтар болады!
Бізбен бірге болыңыздар!!!