«Ұлыбританияның әдет-ғұрыптары мен дәстүрлері» атты ашық сабақ

«Филология» кафедрасының студенттері А.П. Чехов «Қанша тілді білесің – сонша рет адамсың» тақырыбында «Ұлыбританияның әдет-ғұрыптары мен дәстүрлері» тақырыбында ашық сабақ өткізді. Біз білім экономикасы мен өмір бойы білім алу дәуіріне аяқ басып жатырмыз. Қазіргі әлем мен қоғам креативті ойлай алатын, басқаларды талдай алатын және түсіне алатын адамдарға көбірек мұқтаж. Ал шет тілі – бұл дағдыларды дамытудың ең жақсы құралдарының бірі. Біз шет тілдерін оқып қана қоймай, олардың мәдениетімен, тарихымен де танысамыз.
Ашық сабақтың негізгі мақсаты: коммуникативті дағдыларды дамыту, басқа халықтарға толерантты көзқарасты, олардың өмір салты мен мәдениетін түсіну қажеттілігі мен қабілетін тәрбиелеу;
Сыныпта шет тілінде еркін қарым-қатынас атмосферасы құрылды, студенттер тіл, мәдениет және оқытылатын тілдің дәстүрлері мен әдет-ғұрыптары туралы білімдерін көрсету кезінде шығармашылық ойлауды белсенді түрде көрсетті.