ҚР Мемлекеттік рәміздері күні

«Сырдария» университетінде 4 маусым күні Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздерінің 30 жылдығына орай салтанатты іс-шара өтті.
Мемлекеттік рәміздер – мемлекеттің мызғымас негіздерінің бірі. Мемлекеттік Ту, Мемлекеттік Елтаңба және Мемлекеттік Әнұран мемлекеттің негізгі рәміздері болып саналады.
Іс-шара мақсаты - жастарға  Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерін кеңінен насихаттау, Мемлекеттік Туды ұлықтау әрі оның қадірін жас ұрпақтарға жан-жақты түсіндіру, рәміздерге деген құрметті арттыру.
Әр елдің халықтары өздерінің мемлекеттік рәміздерін мақтан тұтады. Өз елінің Елтаңбасының, Туының бейнесін  және Әнұранын біліп қана қоймай, олардың маңыздылығы мен мазмұнын білу қажет. Ол үшін олардың пайда болу тарихы туралы түсінік болу керек. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздер күні – біздің отанымыз үшін маңызды мереке. Өзінің еліне деген сүйіспеншілікті, мемлекеттік рәміздерді құрметтеу, Қазақстанның болашақтағы жетістіктеріне деген сенімділік кез-келген қиындыққа қарсы тұруға мүмкіндік беретіндігі ерекше.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздерінің күніне орай өткізілген салтанатты іс-шара студент жастардың және қонақтардың патриоттық сезімін, елдік, ұлттық рухын көтерді.
Еліміздің барша азаматтарын бүгінгі атаулы мерекемен шын жүректен құттықтаймыз!