Бүгін "Сырдария" университетінің ұжымы 1 қыркүйек - Білім күнін онлайн форматында қарсы алды.

"Сырдария" университеті - сұранысқа ие мамандықтар бойынша бакалавр және магистр дәрежесін даярлайтын көшбасшы оқу орындарының бірі.

Биылғы талапкерлер мен студенттерді оқу жылының алғашқы күнімен құттықтау мақсатында факультет декандары "Жаңа оқу жылы - жаңа бағдарлама" тақырыбымен (Zoom және Webex платформалары арқылы) салтанатты жиын өткізді.

Құттықтау сөздерімен басталған бұл жиында факультет басшылары студенттерді университеттің профессор-оқытушылық құрамымен, кураторлармен таныстыра отырып, қашықтан оқыту барысында жұмыс жасайтын бағдарламалар (Platonus, zoom, webex) жөнінде тың ақпараттар беріп өтті.

Сабақ кестесі, тапсырмалар, электронды кітапхана жүйесі бойынша түсіндіру жұмыстары жүргізілді. Жиын барысында интернет желісі нашар шалғай ауылдарда тұратын және компьютерлік жабдықтармен қамтылмаған студенттер мәселесі де назардан тыс қалған жоқ. Оларға жатақханаға орналасу арқылы қашықтан оқуды жалғастыру мүмкіндігі ұсынылды.

Студенттер сұрақ қою арқылы басшылықтан өзін қызықтырған мәселелер бойынша жауап алды. Сөз соңында декандар салтанатты жиынды қорытындылап, студенттердің жаңа оқу жылына сәттілік тіледі.