Республикалық ғылыми-практикалық конференция

«Жастар және ғылым - 2024» атты жас ғалымдар мен студенттер арасындағы республикалық ғылыми-практикалық конференциясына белсене қатысып, мақала баяндауда, I-орын алғаны үшін Фи-22-2р тобының студенті Миркамалова Хасият (ғылыми жетекшісі: ф.ғк., аға оқытушы Ботабаева Ж.Н.)
II-орын алғаны үшін Фи-20-9к тобының студенті Байманова Айша (ғылыми жетекшісі: п.ғ.м., аға оқытушы Айтжанова С.Е)
II-орын алғаны үшін Фи-21-9k1 тобының студенті Аширбай Ақерке (ғылыми жетекшісі: п.ғ.м., оқытушы Назар Д.Б.)
III-орын алғаны үшін Фк-23-1к2 тобының студенті Құрбанали Назым (ғылыми жетекшісі: п.ғ.м., аға оқытушы Ормаханова Г.С.)
III-орын алғаны үшін Фи-23-2р тобының студенттері Усенқызы Жансая және Хадиметова Мухлиса (ғылыми жетекшілері: п.ғ.м. аға оқытушы Тоқмуратов А.М.) марапатталады.