"JASTAR QÝATTY QAZAQSTAN ÚSHIN" тақырыбындағы пікір алмасу алаңы

1 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай Республикалық «JASTAR QÝATTY QAZAQSTAN ÚSHIN» тақырыбындағы пікір алмасу алаңы

БАҒДАРЛАМАСЫ

Дөңгелек үстел мақсаты: Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың қазақ мемлекеттілігін құрудағы ролін, егемен Қазақстанның демократиялық, зайырлы, құқықтық және әлеуметтік мемлекет ретінде даму жолына қосқан жеке үлесін, сондай-ақ Елбасының жастар саясатын жаңғырту бағытындағы бастамаларын Жастардың санасына ұғындыру.

Жастардың уақыт сын-тегеуріндеріне жауап іздеудің тиімді жолдарын талқылауы, тәжірибе алмасуы, мүдделі тараптар арасында іскерлік қарым-қатынас жасау үшін алаң құру.

Форумда кімді көргіміз келеді?

Белсенді өмірлік ұстанымы бар жастарды, болашақ көшбасшыларды, еліміздің болашағы солардың қолдарында.

Өткізілетін күні мен уақыты: 30 қараша 2020 ж., сағат 12:00

Конференция идентификаторы: 6253826785

Кіру коды: 143143

Жұмыс тілі: қазақ тілі

Модератор: Мейірхан Мырзаханұлы – Syrdariya University Students’ Union төрағасы, Жастар бөлімінің басшысы.

Уақыты Іс-шара
12:00-12:05 Модератор сөзі: Мейірхан Мырзаханұлы – Syrdariya University Students’ Union төрағасы, Жастар бөлімінің басшысы
12:05-12:10 Кіріспе сөз: Сламбекова Замзагуль Айнабековна – Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор
12:10-12:15 Нуридин Бақдәулет Баймаханұлы – Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ «Сұңқар» студенттер мен магистранттар кәсіподағының төрағасы, Алматы қаласы.
12:15-12:20 Арғынбай Рахат Есдәулетұлы – SILKWAY Халықаралық университетінің магистранты, «Жастардың айтары бар» жобасының жетекшісі, Шымкент қаласы.
12:20-12:25 Жомартұлы Санжар - Қазақстан Республикасы «Үздік студенттер академиясы» президенті, Нұр-Сұлтан қаласы.
12:25-12:30 Мағрұпжан Бексұлтан Шәкәрімұлы – «Болашақ» академиясы студенттік Республикасының президенті, Қарағанды қаласы.
12:30-12:35 Әбубәкір Мадлен Нұрланұлы – «Серпін» іскерлері қоғамдық қауымдастығының төрағасы, Семей қаласы.
12:35-12:45 Арслан Атабек Шыңғысұлы – Қ. Яссауи атындағы ХҚТУ Тәрбие және жастар бөлімінің жастар ісі жөніндегі маманы, Түркістан қаласы.
12:45-12:55 Сұрақ-жауап.
Қорытынды.