Шеберлік дәрісі өтті

Президент сыйлығының  лауреаты,  танымал журналист, публицист, жазушы, ҚР еңбек сіңірген қоғам қайраткері Бейсенбай Жолдасбекұлы Сүлейменов Ж.А.Ташенев атындағы университеті филология факультетінің білім алушыларына 29 қараша күні «Бүгінгі балалар әдебиеті» тақырыбында шеберлік дәрісін өткізді. Дәріске университеттің тәрбие жөніндегі проректоры з.ғ.к. Ғ.Ш.Битұрсын, факультет деканы, ф.ғ.к. А.А.Мамыт, Шетел тілдері кафедрасының  меңгерушісі, ф.ғ.к. Ж.Н.Ботабаева және факультеттің оқытушылары қатысты.  Белгілі қаламгер, балалар жазушысы Б.Ж.Сүлейменовке студенттер дәріс соңында өздерін толғантып жүрген сұрақтарын қойып, әдебиет және оны оқыту мәселелері қызу талқыланды. «Кәсіби даму күні» білімгерлердің жан-жақты қалыптасуы үшін аса қажет іс-шара екені анық. Бұл игі дәстүр жалғасын табады деген сенімдеміз.

Президент сыйлығының лауреаты, танымал журналист, публицист, жазушы, ҚР еңбек сіңірген қоғам қайраткері Бейсенбай Жолдасбекұлы Сүлейменов Ж.А.Ташенев атындағы университеті филология факультетінің білім алушылары мен жатақхана студенттерімен кездесіп, «Бүгінгі балалар әдебиеті» тақырыбында шеберлік дәрісін өткізді.

Дәріске университеттің тәрбие жөніндегі проректоры з.ғ.к. Ғ.Ш.Битұрсын, факультет деканы, ф.ғ.к. А.А.Мамыт, Шетел тілдері кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к. Ж.Н.Ботабаева және факультеттің оқытушылары қатысты. Белгілі қаламгер, балалар жазушысы Б.Ж.Сүлейменовке студенттер дәріс соңында өздерін толғантып жүрген сұрақтарын қойып, әдебиет және оны оқыту мәселелері қызу талқыланды.

«Кәсіби даму күні» білімгерлердің жан-жақты қалыптасуы үшін аса қажет іс-шара екені анық. Бұл игі дәстүр жалғасын табатын болады