«Кітапханаға кітап сыйла» атты акция апталығы

2024 жылдың 15 мамыр күні «IT, экономика және құқық»  факультеті, «Экономика және құқық»  кафедрасы оқытушыларының ұйымдастыруымен, Ақпараттық білім беру орталығында «Кітапханаға кітап сыйла» атты акция -  апталығын өткізді.
«Экономика және құқық» кафедрасы бірінші ашылу қадамын бастады.

Кітап-ғылым, ол бүкіл адам баласына ортақ.
Кітап-ғылым, білім жемісін халық арасына жаюшы, таратушы.
Кітап-ақылдың кені.
Кітап -бар білімнің мен ғылымның бастауы.

Іс-шараның мақсаты: Ақпараттық технологиялар мен цифрлық кітаптардың дамуына қарамастан, баспа түріндегі кітаптың  рухани құндылық ретінде бағалана беретіндігін айқындау, кітаптың құдіретiн арттырып, оқуға деген сүйіспеншілікті ояту.  Білімнің кілті кітап арқылы берілетінін ұғындыру, кітаптың адам өміріндегі маңызы, ғылым мен білімнің пайдасы жайлы түсіндіру, оқытушылар мен студенттерге кітапқа деген қызығушылығын арттыру, кітапты сүюге, оны күтіп, таза ұстауға тәрбиелеу.
 «Экономика және құқық» кафедрасының з.ғ.магистрі, аға оқытушы – Битұрсын Ғалымжан Шәмшіддінұлының  Алматы қаласында жарыққа шыққан кітіптары:  «Әділетті қоғам қалыптастырудың конституциялық құқықтық әдістемесі», «Ұстазға күрмет мәнгілік»,  «Алтын ұя», «Ана мейрімінің құдреті», осы кітаптарды біздің университетіміздің кітапханасына сыйға тартты.

Кафедраның профессорлы-оқытушылар құрамы  шын жүректен құттықтаймыз!