Пікірсайыс

Бұл үй, белсенді студенттік өмір маңызды деп санайды тақырыбында студенттік пікірсайыс өтті.

Пікірсайысқа іріктелген 4 команда қатысып, әдеттегідей 2 команда іріктелді.

Іріктеуден өткен 1-команда өз кейсін сәтті құрды. Спикер жетістіктердің дені студенттік өмірде болатынын, оның болашақтағы пайдасына назар аударды. Өз сөздерін 3 аргументпен толықтырып, негізгі ойын нақтылап көрсетті.

2-ші команда керісінше қарсылас команданың барлық аргументтерін құлатуға күш салып, бірқатар факттарды келтірді. Тіпті адамдардың студенттік өмірсіз көп жеңістерге жеткендігін мысалға келтірді. Қарсы тарапқа лайықты жауап қайтара алды.

Екі команданың пікірлерін тыңдағаннан кейін, сөз сарапшыға берілді. Сарапшы командалардың ойынын, дайындықтарын жоғары бағалап, бірқатар сәттерге тоқталды.

Пікірсайыс соңында қатысушылармен көрермендердің дауыс беруі нәтижесінде Жақтаушы тарап жеңіске жетті.

Бүгінгі пікірсайысқа қатысушы білім алушылар студенттік белсенді өмірдің маңыздылығын жоғары бағалап, әрқашан белсенділік танытуға шақырды.

Теги: