Кәсіптік практикаға орнықтыру конференциясы

«Сырдария» университетінде 3-курс студенттерімен 04 сәуір 2022 жылы кәсіптік практикаға орнықтыру конференциясы өтті.
Кәсіптік практиканың орнықтыру конференциясын универсиеттің Ғылыми жұмыстар және халықаралық қатынастар жөніндегі проректор, философия докторы(PhD) Абдуразова Перизат Әділбекқызы ашып, өзінің ізгі тілектерін білдіре келе, мекемеден бекітілген жетекшілерімен бірлесіп 4-курстағы диплом жұмыстарының тақырыбын ойлыстырып таңыдап келін ұсынды. «Филология және гуманитарлық ғылымдар» факультетінің деканы, тарих ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Мейірбеков Мырзабай Балтабайұлы, «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының меңгерушісі философия докторы (PhD) Нұрбек Мұратбек Анарбайұлы, «Жаратылыстану және экономика» факультетінің деканы тех.ғ.к.,доцент Сазахан Аманұлын және педагогика әдіскері «Білім беру технологиялары» кафедрасының доценті, п.ғ.к. Торғай Игенқызы, психология әдіскері «Білім беру технологиялары» кафедрасының ғ.м., аға оқытушысы Таштауова Жанар Хандилдақызына т.б. көп жылдық тәжірибесімен бөлісіп, студенттерге мектеп қабырғасына қадам басқаннан бастап, сол мектептің мұғалімі ретінде қалыптасып, бейімделіп кеткенше практикант нені білу, керек екендігін және міндетерін тізбектеп айтып өтті.
Кәсіптік практика жетекшісі Күлайна Әліқұлқызы кәсіптік практиканың бұйрығымен таныстырды. 04 наурыз 2022 жылы № 75 ректордың бұйрығымен бойынша 3-курс студенттері жіберілді. Қазіргі таңда жалпы университет бойынша 120 мекемемен келісім-шарт түзілген жалпы 3-курс бойынша 439 студент кәсіптік практикаға жіберілді.