Университет бітірушілері арасында "Интерактивті мультимедиа тақтасын меңгеру" үздіксіз білім беру курсын өткізу

Оқу жылы: 2009-2010
Тыңдаушылар саны: 136

2009 жылдың қазан айынан бастап "Сырдария" университетінің мультимедиялық орталығында магистранттар арасында «Интерактивті мультимедиялық тату оқу процесінде төленеді» атты біліктілікті арттыру курстары ұйымдастырылды.

Бұл курстың мақсаты - университет түлектерін алдағы оқытушылық қызметке дайындау.

Бірінші жартыжылдықта курстар 3 ағымда ұйымдастырылды.

Әр ағым үшін сабақ кестесі құрылды.

Былтырғы оқу жоспарынан айырмашылығы, биыл оқу жоспарында 60 сағат сабақ, оның ішінде 12 сағат дәріс, 36 сағат зертханалық сабақ және 12 сағат студенттердің өзіндік жұмысы бар.

Курс жетекшілерінің сабақ жүргізу үшін Шпенглер С. және Алтынбеков С. оқу жоспарын, күнтізбелік-тақырыптық жоспар және оқу-әдістемелік құрал құрастырды, олар Ғылыми кеңесте қаралып, оқу жұмысы жөніндегі проректормен мақұлданды.

Барлық сабақтар екі мамандандырылған компьютерлік сыныптарда өтті: виртуалды кітапхана және қашықтықтан оқыту кабинеті, заманауи компьютерлік технологиялармен жабдықталған, интерактивті тақтаны, проекторды және жоғары жылдамдықты Интернет.

Практикалық сабақтарда студенттер мультимедиялық презентациялар жасауға мүмкіндік беретін Power Point қолданбалы бағдарламасын игерді.

Бірнеше күннің ішінде әр студент ашық сабақ түрінде жеке есеп дайындады, оны интерактивті тақтада студенттер мен университет оқытушыларының қатысуымен көрсету керек.

Студенттерге баяндамалар шығаруда көмектесу үшін 5 жыл ішінде компьютер орталығында жасалған 150 электронды оқулық ұсынылды.

Осы оқулықтардан студенттер қажетті дәріс мәтіндерін, фотогалерея, суреттер, аудио және видео файлдарды қолданды.

Сонымен қатар, оқу барысында студенттер кез-келген ақпаратты қызықтыратын Интернет-ресурстарды белсенді пайдаланды.
Курсты аяқтағаннан кейін студенттерге екі апталық оқу барысында алған білімдерін растайтын сертификаттар беріледі.

Лек

Мерзімі

Топтар

Студент саны

12.10. - 24.10.09

Био-26, Хим-16, Гео-16

02.11. - 14.11.09

Био-16, Био-16 ТП

23.11. - 12.12.09

Мат-16, Физ-16, ЕА-16

08.02. - 20.02.10

БӨС-16, Муз-16

Барлығы:

10 топ

Жаңа пікірді жазу

Ограниченный HTML

• Рұқсат етілген HTML тегтер: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.