Заманауи мұғалімнің кәсіби өміріндегі жасанды интеллект

Қазақстан Республикасының жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру жүйесінде жасанды интеллектті қолданудың университетаралық стандартын енгізу шеңберінде Ж.Тәшенев атындағы университет SWISS INNOVATORS CLUB (Швейцария)мен бірлесіп, оқытушылардың біліктілігін арттыру курстарын өткізеді. университетінің қызметкерлері.
   Тақырыбы: «Заманауи мұғалімнің кәсіби өміріндегі жасанды интеллект»
   Халықаралық біліктілікті арттыру курсының мақсаты – мұғалімдерде дағдылардың базалық деңгейін қалыптастыру және жасанды интеллектті оқытуда іс жүзінде қолдану үшін жасанды интеллект құралдарын меңгеру.
Курстың жетістігі мұғалімдердің мүмкіндіктерінің бұрынғы шегін еңсерген кезде қарастырылады!
     Педагогтардың жасанды интеллект құралдарын пайдалану арқылы мұғалімдер ретінде бұрынғы кәсіби мүмкіндіктері кеңейтілетін курсқа жеткені дұрыс болады.
    Курстың авторы және әзірлеушісі - Георгий Нодарович Махвеладзе.
      Бағдарламаның Қазақстан Республикасының авторлық құқықпен қорғалатын объектіге құқықтардың мемлекеттік тізіліміне мәліметтерді енгізу туралы Куәлігі бар.
Университет 70 профессорлық-оқытушылық құрамның біліктілігін арттыру курстарына қатысатынын хабарлады.
Курс жетекшісі Ергешбева Шынар Налходжаевна