14 НАУРЫЗ КӨРІСУ КҮНІ - АМАЛ МЕРЕКЕСІ

Бүгін Жұмабек Тәшенев университетінің ұжымы Амал мерекесіне орай мерекелік шара өткізді.
Іс-шара Наурызнама онкүндігі аясында ұйымдастырылды.
Мерекелік шараға университет ректоры Байболов Қанат Сейтжанұлы мен проректор, профессорлар, университет ұжымы қатысты.
Шарада концерттік бағдарлама мен қолөнер бұйымдарының көрмесі назарға ұсынылды.
“Наурыз жылнамасы: Жаңару күні” мерекесінің қарсаңында университетіміздің әлеуметтік мәселелер және тәрбие жұмыстары жөніндегі проректоры Ғ.Ш.Битұрсын 1 курс студенттеріне “КОНСТИТУЦИЯЛЫҚ ТАЛАПТАР МЕН ДӘСТҮРЛІ ТЫЙЫМДАРДЫҢ ӨЗАРА БАЙЛАНЫСЫ” тақырыбында дәріс өтті.
Дәріс барысында қоғамдық ортақ тәртіптің (заң талаптары мен әдет ғұрып қағидалары мен тыйымдардың) маңыздылығы түсіндірілді. Білім алушылар қолданыстағы конституциялық талаптар мен ата-баба дәстүріндегі тыйымдардың өзара сабақтастығын ұғынып, адамның құқығы мен оның адами қадір-қасиетінің қашанда биік тұғырда бағалатындығы туралы мәліметтермен қанықты. Студенттер дәріс барысында өте белсенділік танытты.

Теги: